Celrabit
ocena: 0+x

Numer Bytu: Celrabit

Występowanie: Poziom Uzależnienie.

unknown.png

Rysunek cyfrowy przedstawiający byt.

Opis:

Jest to rozumny byt o wysokim ilorazie inteligencji, prawdopodobnie przewyższającym 100 IQ. Z reguły wykazuje neutralne zachowanie i ignoruje wędrowców. Istota wykazuje wysoką agresję tylko wtedy gdy ktoś próbuje ją oddzielić od komputera co wskazuje na możliwe uzależnienie.
istota
Stworzenie ma 210 cm wzrostu i przywodzi wyglądem na myśl połączenie jelenia i człowieka. Siłą dorównuje przeciętnej dorosłej kobiecie. Posiada jelenie nie owłosione nogi i zamiast głowy jelenią czaszkę. Skóra istoty posiada śnieżnobiałą barwę. Byt nosi na sobie spódniczkę, zakolanówki i białą koszulę które są wykonane z tworzywa sztucznego.

Istota zdaje się posiadać zdolność do zakrzywiania rzeczywistości dokoła siebie i nawet to kontrolować. Jednak często przybiera to formę losowych zmian w otoczeniu.

Byt jest nierozerwalnie połączony w pewien sposób z komputerem znajdującym się na poziomie. Nie jest możliwe opuszczenie poziomu bez komputera przez istotę, będzie odmawiać za każdym razem twierdząc iż są połączeni.

Komputer posiada zainstalowany system windows xp. Nie ma dostępu do internetu pomimo że jest na nim zainstalowany Internet Explorer, są tam zainstalowane także proste gry. Urządzenie daje dostęp do widoku z trzeciej osoby na kark prawdopodobnie wszystkich wędrowców w Backrooms.

Odkrycie:

Byt został odkryty przez MEG dnia 16.05.2022.

Dodatkowe dokumentacje.

Wskazania:

  • Rozmawiać stanowczo.
  • Okazać szacunek.

Zakazy:

  • Atakować.
  • Próbować skorzystać z komputera bądź go zniszczyć.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License