FunnyLaugh


OSTRZEŻENIE

Ten artykuł zawiera treść, motywy, oraz efekty, które są potencjalnie niepokojące. Zachowaj ostrożność, zanim zdecydujesz się przeczytać następujący artykuł, jeśli jesteś wrażliwy na następujące kwestie:

Trauma w charakterze mentalnym, lub psychicznym
Przemoc domowa, oraz napastowanie
Przemoc wobec zwierząt
Samo-głód


ocena: 0+x

TRUDNOŚĆ PRZETRWANIA:

Klasa Martwa Strefa

  • Nie nadaje sie do zamieszkania
  • Trwała populacja bytów
  • Zagrożenia poznawcze niepokonalne
O4CkJVV.jpg

Zdjęcie zrobione podczas łagodnej pogody

Poziom 888 jest 889-tym poziomem Backrooms. Jest to ogromny, mroźny teren składający się z lasu jałowego, który jest otoczony zboczami. Na tym poziomie znajduje się kilka unikalnych bytów, które wspólnie tworzą system ekologiczny, który, choć jest samowystarczalny, jest szczególnie skuteczny w uwięzieniu ludzi poprzez manipulację psychiczną. Nie ma znanego sposobu na złagodzenie żadnego ze skutków wywołanych przez te podmioty. Jest to niemożliwe.

Opis

Najlepiej wyeksplorowana, oraz zrozumiana część Poziomu 888 to jego zalesiony krajobraz. Składa się w całości z drzew liściastych i krzewów, które są prawie zawsze martwe lub umierające. Temperatury tutaj zostały zmierzone tak niskie jak -34°C i tak wysokie jak -5°C. Cykl dnia i nocy trwa tutaj 40 godzin, a zmiany pory roku są tutaj niezauważalne, bądź nie istnieją. Chociaż miejsce posiada coś na wygląd śniegu, to nim nie jest. Biały proszek pokrywający ziemię jest formą ziemi okrzemkowej ze stężeniami krzemionki krystalicznej uważanej za toksycznej dla ludzi. W wystarczająco drobnej konsystencji pył ten może tworzyć chmurę, która wisi w powietrzu, gdy zostanie poruszona. Widoczność jest ograniczona przez wszechobecną mgłę złożoną ze wspomnianego proszku, a także kwasu siarkowego, wody i śladowych ilości nieznanych związków. Podczas przebywania na tym poziomie zaleca się noszenie odzieży ochronnej i korzystanie z najlepszego dostępnego aparatu oddechowego. Bez niego nie przeżyjesz w tym miejscu.

Zespoły badawcze, które przekroczyły granicę lasu, wywnioskowały, że obszar ma średnicę około 1400 km. Poza tym lasem, znajduje się szereg pagórków i równin, których całkowita wielkość pozostaje nieokreślona. Większe pokłady sztucznego śniegu i ostre wiatry sprawiają, że przejazd jest tu szczególnie niebezpieczny, i niesprzyjający człowiekowi. Wędrowcy, którzy zapuszczali się w ten region, albo zginęli z ekspozycji, albo opuścili poziom, zanim znaleźli jakiekolwiek zmiany w topografii lub godne uwagi punkty orientacyjne. Z nieznanych powodów żadne ludzkie szczątki odkryte na poziomie 888 nie wykazywały oznak "Nieszczęsnego Cyklu" na żadnym etapie.

Byty

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License