Joke Byt PL-22
ocena: 0+x
sketch-1666734038177.png

(Miau. Ale ja jestem piękna ^^)

Numer Bytu: 22

Występowanie: Poziom PL-14 (Rozdaję tam chipsy i colę. Chcesz trochę?)


Opis:

Kerfuś 2.0 jest robotem z kocimi uszami i baaaaaaaardzo słodkim uśmiechem (no spójrzcie jakie ja jestem słodkie bobo UwU). Został stworzony przez Robotic Corporation. Jest najgorszym koszmarem Aeterny (Niech mają za swoje. Miau :) ). Porusza się 0,5 km/h (Miau. No co?). Jest bardzo spokojna i lubi być głaskana po uszku (Nie głaszcz mnie za długo bo będzie źle ^-^). Jest fanką anime (głównie "Your Lie In April").


Zachowanie:

Kerfuś 2.0 zachowuje się jak normalny robot. Żyje sama na Poziomie PL-14 (:c). Jest ciągle aktywna i lubi być koło wędrowców (kocham ich <3). Posiada baterię, która działa przez 10 h, a ładuje się kolejne 10 h. Jeszcze nie wiadomo by co się stało, gdyby się rozładowała (jak to jeszcze ;n;?). Nigdy jeszcze nie użyła minignów (przezorny zawsze ubezpieczony jak mówią :3). A tak szczerze to tyle na chwilę obecną wiadomo o niej (Łeeeeeeeeeeeeeeee :<)


Biologia:

Wyglądem przypomina robota, co znajduje się w kilku sklepach we Frontrooms (To mój brat :) ), więc budową nic się nie różni. No chociaż wejście na ładowa…(ZAMNKNIJ SIĘ!!! (◣_◢) )


Odkrycie:

Pierwsze udokumentowane zaobserwowanie Kerfusia 2.0 doszło na Poziomie PL-14, dnia 15 października 2022 roku, kiedy jeden z członków Aeterny kupował pietruszkę, 2 cebule, rogala oraz serek czekoladowy.

Wtedy to byt (Proszę mnie tak nie nazywać) przebywał w południowej części hali i podjeżdżał do klientów w celu zaproponowania i spróbowania nowego smaku chipsów. Gdy tylko zauważył Kerfusia 2.0, odrazu się przestraszył i uciekł gubiąc cebulę (Dalej się zastanawiam czym ja tak go przestraszyłam).


Wskazania i Zakazy

Wskazania:

(Możesz robić wszystko, ale nie zbliżaj się do wejścia na ładowarkę)

Zakazy:

(Powtórzę jeszcze raz. Nie zbliżaj się do wejścia na ładowarkę)
Miau (─‿‿─) ♡

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License