kajecik zgniłej czaszki
ocena: 0+x

TRUDNOŚĆ PRZETRWANIA:

Klasa 3

 • {$one}
 • {$two}
 • {$three}
Level-92.jpg

Jedyne zdjęcie schodów z Poziomu 92.

Poziom 92 jest 93 Poziomem Backrooms.

Opis:

Poziom 92 zdaję się być nieskonczoną halą oraz schodami, korytarze oraz schody podświetlane są głównie szkarłatną czerwienią, który jest głównym kolorem tego Poziomu. Poziom ten jest całkowicie pozbawiony Bytów, które nie są korytarzami. Wędrowcy, którzy zwiedzają ten poziom, stają się pozornie samotni, lecz wszystkie grupy Wędrowców, które opuszczają Poziom mówią, że byli ciągle na tym samym poziomie. Za każdym razem kiedy tam wejdziesz, zawsze będziesz na schodach.

Schody:

Schody świecą się szkarłatną czerwienią, tak jak powyżej oraz złote bariery prowadzące na górę. To miejsce z początku jest ciche, lecz kiedy zaczniesz wchodzić po schodach, usłyszysz wolny i przyjemny jazz i będzie grać dopóki nie opuścisz tej placówki. Z momentem, gdy muzyka zacznie grać, poczujesz się obserwowany i będziesz odczuwać potrzebę, aby spojrzeć się za siebie, jeżeli się odwrócić, niczego nie zobaczysz. Siedząc na schodach będziesz czuł nudności i zemdlejesz budząć się na ławce z Poziomu 11. Kiedy dotrzesz na samą górę, będą tam drzwi prowadzące do korytarza. Jeżeli będziesz zwlekać z otwarciem ich, usłyszysz szepty powtarzające ci, aby je otworzyć, szepty są cichsze niż grająca muzyka, która sama w sobie jest bardzo cicha.

Korytarze:

Korytarze będą miały to samo szkarłatnie czerwone światło jak schody w niektórych częściach. Korytarze będą bardzo krótkie zawierające drzwi z obu stron i drzwiami na końcu korytarza, które prowadzić będą do tych samych schodów, lub skończysz w poczekalni prowadzącej do Poziomu 11. Drzwi prowadzą do innych pomieszczeń, które wyglądają jak losowo wygenerowane wraz ze zdarzeniami za innymi drzwiami, które prowadzą do innych pokoi, każdy pokój jest mieszkaniem i będzie miało od 1 do 3 bytów, rzadziej zdarza się posiadać więcej, które będą wyglądać jak ludzie, Byty te będą robić przeróżne rzeczy przez większość czasu i w wielu przypadkach zignorują cię. W pokojach znajdują się okna, które przypominają okna o północy na Poziomie 11 i zegary wskazują tylko 00:32. Niektóre pokoje prowadzą do innych Poziomów, do niektórych zabiorą cię windy, które zabiorą cię do Poziomu 65 w większości przypadków. W tych pokojach zdarzają się poczynając od normalnych do najdziwniejszych wydarzeń, do których będzie opis poniżej.

Wydarzenia:

Tutaj znajduje się lista zrobiona przez kilka grup Wędrowców, którzy byli już na Poziomie 92, podczas wszystkich wydarzeń muzyka jazzowa nadal będzie grać. Powiedziane jest, że wydarzeń będzie wiele, lecz nie zostały one nagrane. Tutaj jest lista wydarzeń.

Wydarzenie 1:

To wydarzenie jest najzwyklejszym a zarazem najczęstszym, wchodzisz do pomieszczenia, gdzie nieznana osoba ogląda telewizję i będzie cię ignorować, jeżeli jednak zaczniesz interakcję z nią, coraz więcej szeptów będzie mówiło ci, abyś przestał i będą one stawać się głośniejsze i szybsze z każdą kolejną próbą interakcji, kiedy to się stanie, zemdlejesz i obudzisz się na Poziomie 0. Pokój zawsze będzie podobny, z łazienką po prawej stronie od drzwi wejściowych, sypialni do drzwi przed tobą oraz kuchni po prawej stronie. Po lewej stronie znajduje się salon, gdzie osoba wspomniana wyżej będzie oglądać telewizję, okno przypominać bedzię okno z Poziomu 11 o północy. Przedmioty oraz meble zmieniać się bedą wraz z każdym kolejnym rozpoczęciem wydarzenia, lecz meble w salonie zawsze będą w tej samej pozycji bedąc podobne do innych. Telewizor zazwyczaj będzie odtwarzał kanały z lat 80 oraz 90. Jednakże jeden z Wędrowców zgłosił, że Telewizor nadaje na żywo obraz z kamery z budynku obok, nagrywa cię ze swojego okna, patrząc za okno w tym czasie ujrzysz światło w oknie budynku obok z kamerą na statywie oraz cień postaci obok.

Wydarzenie 2:

To wydarzenie jest nietypowe, wchodzisz do pokoju i przed sobą widzisz kuchnię, w której wita cię kobieta pytając czy nie jesteś głodny, gotując posiłek, jeżeli odrzucisz jej propozycję, pozwoli ona ci zostać ile tylko będziesz chciał, lecz gdy zaczniesz odpoczywać gdzieś w tym apartamencie, zemdlejesz i obudzisz się na Poziomie 26. Jednak jeżeli zaakceptujesz jej propozycję, zaprowadzi cię ona do stołu obok okna, gdzie czekać będziesz na swój posiłek z grającym telewizorem i jedną osobą oglądającą go, lub żadną, osoba oglądająca będzie cię ignorować. Gdy posiłek jest gotowy, kobieta przyniesie ci go, posiłek będzie generowany od dobrego do bardzo złego, jeżeli odrzuciłeś posiłek, kobieta wyrzuci go do śmieci i rzadko może się zdarzyć, że w oknie obok ciebie będzie kamera nagrywająca cię, nie ważne czy zaakceptowałeś czy odrzuciłeś czy nawet nie skończyłeś go jeść. Kobieta powie ci, że musi coś zrobić w swoim pokoju i przejdzie do korytarzy w apartamencie i wejdzie do swojego pokoju i powie ci, że możesz wyjść jeżeli skończysz spożywać swój posiłek. Jeżeli wyjdziesz, nic się nie wydarzy, jeśli pójdziesz za nią, gdy kobieta wyjdzie, przed jej drzwiami ponownie usłyszysz szepty mówiące ci abyś przestał i będą stawać się coraz głośniejsze, jeżeli je zignorujesz. Jednakże jeżeli drzwi są otwarty, nie zastaniesz kobiety w środku. Pokój wygląda jak zwykła sypialnia dla dziewczyn, bez niczego niezwykłego, gdy wejdziesz do środka, drzwi zamkną się za tobą i będą zablokowane, wtedy zemdlejesz i obudzisz się na Poziomie 20

Wydarzenie 3:

Trzecie wydarzenie również należy do kategorii dziwnych, mieszkanie zawiera małżeństwo, jednego mężczyzne oraz jedną kobietę. Z początkiem wydarzenia kobieta zaprasza cię do środka, kiedy jej mąż zajęty jest pracą. Kobieta powie ci, abyś zajął miejsce i się zrelaksował, ponieważ ona ma coś do zrobienia na ten moment. Jeżeli w tym czasie podejdziesz i zobaczysz ją, kobieta będzie rozmawiać przez telefon i na ten moment oboje będą cię ignorować. Jeżeli będziesz próbować wyjść, drzwi będą zamknięte i po kilku momentach mężczyzna zakończy swoje połączenie i przyjdzie do salonu, gdzie ty obecnie się znajdujesz, zirytowany mężczyzna usiądzie na przeciwko ciebie i zacznie cię wypytywać, głównie o twoje życie, będziesz się zachowywać normalnie, jednak jakiekolwiek kwestionowanie zakończy się tym, że mężczyzna będzie jeszcze bardziej zirytowany, a po kilku minutach zmęczy się tobą i przejdzie do pokoju, gdzie znajduje się jego żona i zacznie narzekać na to, że kobieta wpuszcza obcych do domu. Awantura, którą będziesz słyszeć stanie się głośniejsza i pare razy powiedzą tam o tobie tak jak byłbyś tam już wcześniej. Jeżeli będziesz chciał wejść do pokoju, gdzie trwa awantura, ponownie usłyszysz szepty, którą mowią ci abyś przestał, zanim w ogóle tam wejdziesz. Jednakże jeżeli wejdziesz do środka, małżeństwo zniknie i podobnie jak w wydarzeniu 2, zostaniesz tam zamknięty i ewentualnie zemdlejesz oraz obudzisz się na Poziomie 4. Po awanturze zdenerwowany mężczyzna wyjdzie do pracy o później porze, jeżeli pójdziesz za nim, zniknie. Po tym, kobieta powie ci, abyś opuścił jej mieszkanie, jeżeli odmówisz, szepty będą ci mówić, abyś wyszedł, jeżeli nie posłuchasz to zemdlejesz i obudzisz się na Poziomie 5

Wydarzenie 4:

To wydarzenie jest jednym z rzadkich do znalezienia. Rozpoczyna się kiedy podchodzisz do trójki rozmawiających ze sobą ludźmi, dwóch z nich wyglądają jak policjanci a trzeci jak normalna osoba. Większośc mebli w mieszkaniu jest zniszczona lub rozwalona po podłodze. Słysząc rozmowę Bytów możesz usłyszeć jak policja przesłuchuje osobę opowiadającą o tym jak jakaś osoba wpadła w szał i rozwaliła wszystko w mieszkaniu. Jeżeli rozmowa jest zakłócana, Byty nie znikają, lecz będziesz przesłuchiwanie w sprawie tego co się wydarzyło, jeżeli nie odpowiesz poprawnie, bądź odmówisz składania zeznań, grzecznie poproszą abyś opuścił mieszkanie, w przeciwnym razie usłyszysz szepty mowiące, abyś wyszedł i jeżeli nie posłuchasz to zemdlejesz i obudzisz się na Poziomie 42. Jeżeli zaczniesz zwiedzać to miejsce, możesz odnaleźć kartkę z źle napisane słowa "Znajdę cię". Jeżeli podniesiesz ją i przeczytasz, postać podniesie się i zacznie cię gonić a zaraz za nią policja próbująca ją złapać. Jeżeli zostaniesz złapany, zemdlejesz i obudzisz się w Hub.

Wydarzenie 5:

To wydarzenie również ciężko znaleźć. W tym wydarzeniu Byt, najczęściej mężczyzna powie ci, abyś wszedł do jego mieszkania, będzie on chciał pokazać ci jego mieszkanie i dać ci "przewodnik" tak jak on to określa. Jeżeli odmówisz, Byt będzie cię błagał abyś się zgodził, jeżeli dalej będziesz odmawiać to w pewnym momencie zemdlejesz i obudzisz się na Poziomie 30. Jeżeli posłuchasz go i zgodzisz się na przewodnik po jego mieszkaniu, będzie pokazywał ci przeróżne pokoje, podczas tego będziesz czuł się obserwowany, a drzwi otwierać będą się z hukiem a do środka nie będziesz mógł zajrzeć. Jeżeli będziesz próbować nazwiązywać interakcję, Byt złapie cię a ty obudzisz się na Poziomie 40. Na koniec przewodnika, zapytasz Byt czy możesz skorzystać z toalety, mężczyzna zezwoli ci na to a kiedy wejdziesz do łazienki poczujesz, że coś jest nie tak a drzwi ponownie otworzyły się z hukiem. Otworzysz je widząc kamerę na statywie nagrywającą cię i cieniem na kształt przypominającym postać za tobą i wtedy zemdlejesz i obudzisz się na Poziomie 1

Bazy, Posterunki i Społeczności:

"Przestraszony"

 • Ta Placówka to wydarzenie, które przeniesię cię do tej grupy.
 • Ta grupa składa się z Męża i Żony, którzy nie są Bytami.
 • Ich imiona to Jimmy i Petra.
 • Ci ludzie mieszkali tutaj zanim te wszystkie dziwne wydarzenia się stały.
 • Chorują na stany lękowe oraz paranoję.
 • Nie mogą wyjść, mówić o tych wydarzeniach, bo inaczej zemdleją.
 • Twierdzą, że szepty towarzyszą im zawsze.
 • Ich mieszkanie wygląda na normalne z uzupełnioną lodówką.

Wejścia i Wyjścia

Aby wejść, musisz wejść w jakąkolwiek dziurę na Poziomie 34, lub wejść w inną dziurę na Poziomie 42. Aby wyjść, musisz kontynuować zwiedzanie bądź znaleźć drzwi prowadzące do Poziomu 0, Poziomu 5, Poziomu 9 lub do Poziomu 37, jeżeli jest to winda, zabierze cię ona do Poziomu 65 lub zemdlejesz i obudzisz się na różnych Poziomach, lub dostań się do Lobby by dostać się na Poziom 11. Po wyjściu, jazz w tle będzie grać jeszcze przez 30 minut.


O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License