Kiireinen

Poziom 126


ocena: 0+x

TRUDNOŚĆ PRZETRWANIA:

Klasa 4

  • {$one}
  • {$two}
  • {$three}
eroded

Zerodowana część Poziomu 126

Poziom 126 jest 127 poziomem Backrooms. Wyglądem przypomina on stare, zakurzone studio tańca bądź baletu.

Opis:

Poziom 126 jest całkowicie zabudowany, jednakże na całym poziomie widoczne są okna z białym światłem blokującym jakikolwiek widok na zewnątrz, z instancjami Bytów okiennych pojawiających się zarówno w stanach bezpiecznych jak i erodowanych. Ten Poziom przypomina opuszczone i zakurzone studio taneczne z błyszczącymi drewnianymi podłogami i drążkami przymocowanymi do ściany. Powietrze jest zakurzone i stęchłe, przez co wędrowcom łatwo jest doświadczyć łagodnych napadów kaszlu. Sufit wykonany jest z drewnianej boazerii i belek, w których zagnieździły się pewne byty podczas erozji. Każdy wędrowiec, który trafi na ten poziom, zaczyna go, gdy poziom jest w stanie "bezpiecznym". Niejednokrotnie słyszalny jest odległy dźwięk fortepianu, jednak nie ma żadnego znanego źródła. Samo studio jest bardzo duże, a otwarte, wyłożone drewnem korytarze prowadzą do innych studiów.

W bezpiecznym stanie Poziom 126 jest domem dla bytów okiennych, a także Pustotwarza dziecka, które widziane było podczas tańca, gdy trzymało się drążków w studiu, ubrane w strój do baletu. Gdy poziom jest w takim stanie, łatwo jest go zbadać i przetrwać, jednocześnie unikając okien. Po kilku dniach wędrówki przez ten poziom, gładkie drewniane podłogi zestarzeją się, powietrze stanie się bardziej stęchłe, a drewniane belki na suficie wydawać się będą nieco zgniłe. To jest właśnie stan erozji Poziomu 126.

Stan Erozji:

Kiedy 126 osiąga stan erozji, poziom staje się niebywale niebezpieczny. Spokojna, odległa muzyka grana na pianinie, słyszana w stanie bezpiecznym, w stanie erozji gra głośniej i bardziej chaotycznie, wraz z szeptami i odgłosami stóp uderzających o podłogę w studiu tańca. Nie widać w tym stanie potulnych zachowań, a podmioty takie jak Ogary, Pełzacze Camo i Kępy gniazdują w belkach w suficie. Słyszenie skrzypienia nad tobą bądź w sąsiednim pomieszczeniu jest prawdopodobnie spowodowane niestabilnymi fundamentami sufitu lub bytami zamieszkującymi sufity. Poza samym zamieszkiwaniem przestrzeni powyżej, wrogie byty są widywane na całym poziomie w tym stanie, czyniąc przetrwanie trudnym.

Bazy, posterunki i społeczności

Ze względu na charakter tych zmieniających poziom stanów, które różnią się stopniem zagrożenia, nie ma żadnych baz, placówek ani społeczności poza kilkoma pomniejszymi grupami, które są ukryte głęboko w poziomie.

Wejścia i wyjścia:

Wejścia

Aby wejść na ten poziom, możesz albo znaleźć drzwi w Level 2 or Level 3 tam, gdzie po drugiej stronie słychać grający fortepian, choć jest to rzadkie. Inną metodą dostania się do tego poziomu jest tańczenie baletu od 10 minut do godziny na większości poziomów. Możesz również udać się w głąb Level 72 i przeskoczyć przez podłogę.

Wyjścia

Istnieją obecnie trzy znane metody wyjścia z tego poziomu. Główną metodą jest przejście przez poziom tak głęboko, jak to możliwe, aby w losowy sposób przejść do Poziomu 175 lub Poziomu 196. Możesz też przejść przez okno w 126, gdy poziom jest w stanie erozji, aby dostać się do Poziomu 105, lub przetrwać wystarczająco długo w stanie erozji 126, aby znaleźć drzwi prowadzące do Poziomu 5.


O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License