koszary notreala

asdasdsdsdasdasdasdasdasdasdsdasdasddsasdasdasdasddsasdasdsdasdasdasdasdasdasddsaasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasasdasdasdasdasdasdasdasdasddsdsasdasdasdasdasddsdsdsasasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasddsasdasdasdasdasdasdasdasddsasdasdasdasdasdasdasddsasdasdasdaasdsdasdasdasdasddsasdasdasfasfasfsdfasdasdasdasddsasddsdsdsasdasdasdasadsasdasdasdasasdasdsdasasasddsasddwsasdasddsasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasasssasdsasasasdsasdasdasdasdasdasdsasdsasasasasdssdsddsasdasdasdasdsddsasdsasasdasdasdasasddsasdasdasddsasddsasdasddsasedsdasddsasdasdasdasdasdasdasdasddsasdasdasdasdasdasdasddsasdasdsdassdsassdasddsasddsaasdasdsasdasdasdasddsasdasdasdsdasdasdasdassdasdsdasdasdasdasddsasdasddsasddsaasddsasdasddsasddsasdasdasdsasdsasdsasdsasdsasasdsasdasdasdsdasdasddsasddssdsdasassasdsasdsdssdsd

shogun.jpg

Zdjęcie zrobione przez jego byłą partnerkę Olivię.

Numer Bytu: PL-

d

Występowanie: - WszędzieOpis:

Ryan Turner, bo tak ma na imię to 25 letni mężczyzna średniego wzrostu. Można go łatwo poznać, po charakterystycznej dla samurajów, czapce Zhou-long i katanie. Wyglądem przypomina człowieka, ale nie ma pewności czy wciąż nim jest.

Zwykli wędrowcy nie posiadają takich zdolności jak on. Jego nadludzka szybkość i precyzja, którymi posługuje się do mordowania podróżników i wrogich bytów, nie przekonuje do nazwania go człowiekiem.

Zachowanie:

Ryan jest czymś pomiędzy spokojnym człowiekiem, a najbardziej krwiożerczym bytem w Backrooms.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License