Bezpieczna Przystań

[[>]]
[[szybkość modułu]]
[[/>]]

SURVIVAL DIFFICULTY:

Class {$class}

  • {$one}
  • {$two}
  • {$three}

[[https://www.google.com/search?q=Backrooms+class+level+unknown&tbm=isch&ved=2ahUKEwiD0Lqk0p_6AhUoiYsKHeWVDugQ2-cCegQIABAC&oq=Backrooms+class+level+unknown&gs_lcp=ChJtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1pbWcQAzIFCAAQogQyBQgAEKIEMgUIABCiBDIFCAAQogQ6BAgjECc6BAghEApQqgdYjiRg4yloAHAAeACAAbYCiAG_C5IBBzAuOC4wLjGYAQCgAQHAAQE&sclient=mobile-gws-wiz-img&ei=lb0nY8OxD6iSrgTlq7rADg&bih=592&biw=360&client=ms-android-xiaomi-rev1&prmd=ivn#imgrc=juM0hnODyCMAxM|
podpis=opis pliku
]]

Bezpieczna Przystań
Jest to prawdopodobnie poziom enigmatyczny Backrooms, posiadane na ten temat informacje są znikome. Według doniesień świadków, różnych teorii oraz spekulacji, można przypuszczać że to właśnie tam znajduje się baza Protektorów. Podróżnicy którzy przypadkiem tam trafili, nie pamiętają wszystkich szczegółów tego pomieszczenia. Widzieli tylko zamglone obrazy czerwonych ścian i sufitów, czarno białych plytek znajdujących się na podłodze, oraz ponad normalne uczucie bycia obserwowanym, bezpiecznym a także szczęśliwym. w zależności upływu czasu, podróżnicy niewyjaśnionych okolicznościach zawsze docierali bezpiecznie do celu ich podróży nie pamiętając prawie nic z pobytu w tym miejscu.

Opis

Lorum Ipsum

Bazy, placówki i społeczności

Brak jakiejkolwiek doniesień od podróżników o odkrytch bazach lub placówkach znajdujących się w Bezpiecznej Przystani, z powodu problemów z pamięcią.

Wejścia i wyjścia

Wejścia

Brak jakiejkolwiek danych o odkrytch wejściach na ten Poziom, nie otrzymano żadnych kluczowych informacji od podróżników z którymi przeprowadzono wywiad z powodu problemów z pamięcią.

Wyjście

Brak jakiejkolwiek danych o odkrytch wyjściach z tego Poziomu, nie otrzymano żadnych kluczowych informacji od podróżników z którymi przeprowadzono wywiad z powodu problemów z pamięcią.


[[>]]


[[/>]]
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License