Pałac Notreala - prace z innym css

ocena: 0+x

Oficjalne Ogłoszenie M.E.G,:

Ten plik bazy danych został zhakowany przez niezidentyfikowaną osobę, prawdopodobnie Knox'a Kane'a. Plik nie może być przywrócony do pierwotnego stanu, co oznacza, że niektóre informacje mogą być nieprawidłowe lub edytowane.
- Dr Henry Argall

Tutaj Knox,

Chcę tylko poinformować, że macie spaczoną interpretację mojej osoby. Na litość boską, odam tylko dodatkowe informacje o mnie. I nie będę się przejmował redagowaniem mojego imienia. Myślę, że możecie zrobić z nim co chcecie. Nie obchodzi mnie to już.
- Knox Kane

Imię i nazwisko: Knox Kane

Pseudonimy: "Król Poziomu 148", ████████

Afiliacje: Społeczność Kopuły, Poziom 148 (byt)

Lokalizacja: Poziom 148

"Bycie w tej piekielnej dziurze zwanej Backrooms nie jest miłą niespodzianką, ale kiedy cała społeczność cię wielbi… Skłamałbym mówiąc, że nie czerpię z tego odrobiny radości." - Knox Kane.

Knox

M.E.G. Zdjęcie Knox'a Kane'a.

Knox █████ Kane to około 35-letni mężczyzna, który obecnie przebywa w Kopule na Poziomie 148 Backrooms. Knox jest wysoki na 5 stóp i 11 cali (180.34 cm), ma czarne faliste włosy, nosi okulary Ralph Lauren i ma ciemnozielone oczy. Knox'a najczęściej można spotkać wędrującego po Kopule i wielu korytarzach Poziomu 148, z zamiarem znalezienia zagubionych wędrowców i przyprowadzenia ich do Kopuły.

Knox jest znany w całej Kopule i na Poziomie 148 jako "Król Poziomu 148" ze względu na swoje imponujące umiejętności przywódcze i rozległą wiedzę o Backrooms. Obecnie przewodzi stale rosnącej społeczności, która zamieszkała w Kopule, jedynym bezpiecznym schronieniu na Poziomie 148. Jako Knox ma pozycję "króla", (Właściwie większość ludzi tutaj uważa mnie tylko za autorytet. Nie mam pojęcia, jak doszło do tego, że jestem "królem") zapewnia on pomoc każdemu zranionemu wędrowcowi i pomaga tym, którzy szukają pomocy w Backrooms. Z powodu tej głębokiej ekspertyzy we wszystkich rzeczach związanych z Backrooms, Knox ma swoją własną stację na Radiu Backrooms, "Spostrzeżenie Knoxa", ze specjalnym pozwoleniem od Ralpha na dostarczanie jego własnych wskazówek dotyczących przetrwania w Backrooms. Stacja ta jest nadawana co kilka dni i warto jej posłuchać, gdyż Knox jest weteranem Backrooms (23 lata w Backrooms. Dostałem się tu, gdy miałem 12 lat.) i może dostarczyć istotnych informacji.

Knox ma tendencję do bycia osobą dość introwertyczną. Ma spokojny, pewny siebie ton głosu, ale mimo to jest przyjaźnie nastawiony do wszystkich. Knox ma również szczególną więź z Poziomem 148, Poziomem Życia. Z powodu długiego pobytu Knoxa na tym Poziomie, byt i Knox najwyraźniej nawiązali wzajemne relacje. W zamian za pomoc Knoxowi i nie atakowanie go, (W sensie nie jesteśmy żadnymi przyjaciółmi, albo coś…) Knox dogadał się z bytem, że nie będzie mógł opuścić Poziomu 148. (To była najgorsza decyzja w moim życiu. Można ją porównać do umowy z diabłem, albo z Bestią z Poziomu 5.) Ponieważ na Poziomie 148 brakuje zapasów leków, a zgony są częste, Knox zgodził się również przynosić do sal zwłoki poległych wędrowców, aby zasilić Poziom 148.

Dome

Kopuła

Oprócz znajomości zaawansowanych technik przetrwania, Knox posiada sporo innych, mniej znanych atutów. Jest bardzo dobrze zbudowanym i wysportowanym mężczyzną, z wysokimi umiejętnościami sportowymi i niezwykłą celnością z Pistoletu na Wodę, który Knox zebrał po wejściu na Poziom 148. Jednak najbardziej dumną umiejętnością Knoxa jest jego talent do hakowania. Knox sam nauczył się hakować wszystkie programy, które zostały mu przedstawione w odpowiednim czasie i jest w tym niezwykle utalentowany. Knox nadpisał wiele plików bazy danych M.E.G., a wszystkie próby zapobiegania temu nie powiodły się. Wbrew powszechnemu przekonaniu, Knox wielokrotnie stanowił uzasadnione zagrożenie dla bazy danych, usuwając ważne pliki tylko po to, by zwrócić je z przeprosinami za "trollowanie". Knox otrzymał niezliczone ostrzeżenia w tej sprawie, ale ze względu na jego znaczenie dla M.E.G., nie interweniowano jeszcze w sprawie jego działań.

Log Wywiadu:

Wywiad z Knoxem Kane'em został przeprowadzony 9/24/2021 r.

Godzina rozpoczęcia - 16:45
Prowadzący - Dr Henry Argall
Rozmówca - Knox Kane
Miejsce - Kopuła


Dr Argall: Witaj Knox, jak się masz?
 
Knox: Wszystko git. Z jakiego powodu macie ten cały wymyślny sprzęt do nagrywania?
 
Dr Argall: Jestem tu, aby złożyć ci hojną ofertę. Ostatnio personel M.E.G. zainteresował się Poziomem 148 i jego czującą naturą. Stworzyliśmy grupę zwaną "Team Hellscape", która regularnie kontroluje Poziom Życia, a także bada i studiuje jego biologię. Jest to jednak dość prowizoryczne, więc może ulec zmianie.
Knox: A w jaki sposób mnie to dotyczy?
 
Dr Argall: Cóż, zastanowiliśmy się nad tym i uważamy, że z twoją pamięcią i umiejętnością rozmowy z nim, pozujesz na najbardziej wiarygodnego kapitana dla Team Hellscape. To oczywiście jeśli przyjmiesz naszą ofertę. Możemy również założyć bazę M.E.G. wewnątrz Kopuły, jeśli zgodzisz się na ten układ. Aha! I jeśli zatrzymacie zaakceptujecie naszą bardzo hojną ofertę, dostarczymy do Kopuły wiele racji żywnościowych i Ogniosól, a także ██████████. Nie przepuściłbyś tego.
 
Knox: Za kogo ty mnie masz, do cholery? Myślisz, że jestem głupi? Posłuchaj, kolego. Ja wiem, co jest najlepsze dla mojej społeczności. Prowadziłem tę grupę ludzi przez 10 lat i nie oddam jej w wasze ręce. I do diabła, nie dołączę do waszej małej eskadry M.E.G.! Kopuła jest pod moją opieką i nie pozwolę wam, fałszywym wszechwiedzącym, zabrać mojej cholernej społeczności!
 
Dr Argall: Sir, całkowicie rozumiem. Mamy jednak zapasową ofertę związaną z Team Hellscape, która może zainteresować Pana.

Knox: Wiesz co? Pewnie! Czego możesz teraz chcieć, dupku?

Dr Argall: Zamiast dołączać do Team Hellscape, zastanawialiśmy się, czy mógłbyś przynajmniej poprowadzić Team Hellscape przez Poziom Życia i dalej nas edukować, a także, miejmy nadzieję, zapewnić nam schronienie w Kopule.

Knox: Pieprzyć to, dobra. Nigdy nie wstąpię w wasze szeregi, ale spróbuję wam trochę pomóc. W końcu nie będzie dobrze dla mojej reputacji, jeśli pozwolę, by kilku kolesi z M.E.G. się zmarnowało.

Dr Argall: Bardzo ci za to dziękujemy, Knox. Mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy.

Knox: ██████ M.E.G. ███████ ███ ██ █ plan Frontrooms ███ █ ███████.


Jasna cholera, to było przeżycie na półtora roku. Ten kutas wchodzi jak do siebie, tylko po to, żeby błagać na kolanach o pomoc. Argall, jeśli to czytasz, spierdalaj. Nikt nie lubi nieudaczników.


Koniec Logu.

Squirt%20Gun

Zaufany pistolet Knoxa i pojemnik z Pyroilem.

My turn to write abt myself.

I love the courtesy yall show by not inviting me to talk abt myself. How abt I fill y'all in…

How I entered hell the Backrooms.

When I was 12 years old in Huntsville, Alabama I was walking to school when I saw a snake on the sidewalk. Back then I was a huge snake fan, so I walked over to the thing to see if I could grab it. I ain't the sharpest tool in the shed, and neither was a certain driver who didn't see me coming down the road. All of a sudden, that dumbass driver drives straight into me, but I didn't feel a thing. I black out, and a few seconds later I found myself on Level 2, probably the worst place I coulda landed. I started screaming my 12-year-old head off, running through the halls for my mama. A few weeks later I got my head screwed on straight, and I've been here ever since.

About me:

Now listen, people at the M.E.G. I should reiterate that I'd be honored to join Team Hellscape, but between helping my community and joining your group based purely offa speculation and witness accounts, I'd rather stick to the facts.  Good luck with your team, and don't be surprised when Team Hellscape dies; no one is ready for a hell such as Level 148.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License