Piaskownica Kiwi
ocena: 0+x

SURVIVAL DIFFICULTY:

Class 1

  • {$one}
  • {$two}
  • {$three}
Montgomery+County+Animal+Shelter+Interior+Image+161620-whiteout.jpg

Zdjęcie jaśniejszej strefy Poziomu 241.

5e84f2c38cfd0.image.jpg

Zdjęcie tylnych pokoi z klatkami na Poziomie 241.

Poziom 241 to 242 poziom Backrooms. Jest to na pozór nieskończona powierzchnia pokoi powiązanych z psami, a dokładniej ośrodek adopcyjny oraz schronisko. Poziom ten zdaje się być rodzajem kieszonkowego wymiaru w futrze Bytu 84.

Opis:

Poziom 241 jest złożony z dwóch oddzielnych regionów wewnątrz Poziomu, opisanych poniżej. Oba z tych regionów są bezpośrednio powiązane z udomowionymi psowatymi, nie wiadomo jednak, czy powodem tego jest Byt pozwalający na wejście na Poziom. W dowolnym momencie poziom może zacząć się trząść - przypuszcza się, że jest to połączone z czynnościami wykonywanymi przez Byt 84 (Patrz Raport 5423 M.E.G.). Poziom jako całość ma również woń psiego oddechu oraz futra. Odciski łap zrobione z błota mogą również zostać losowo znalezione na Poziomie. Pomimo tych znaków, jakiekolwiek żyjące psowate nie zostały tu znalezione. Liczba Bytów na tym Poziomie jest niższa, niż zazwyczaj, jednakże, kilka z nich zauważono w obydwu strefach, częściej w Schronisku.

Ośrodek Adopcyjny:

Ośrodek adopcyjny jest większą i jaśniejszą sekcją Poziomu 241. Strefa ta zawiera wiele pustych miejsc wystawy przeznaczonych dla psów, jednakże ani jednego nie da się znaleźć w żadnej z sekcji Poziomu. Wiele okien (line) niektóre z pokojów w tej strefie, lecz są niezniszczalne niezależnie od używanych środków, a za nimi znajduje się bardzo jasne źródło białego światła. W niektórych pokojach znaleźć można biurka recepcyjne lub inne biurowe meble. Komputery działają, ale nie ma na nich żadnych użytecznych plików. Zdjęcia przeróżnych psów widnieją na tłach pulpitu każdego komputera.

Dźwięki szczekania lub skowytu mogą być tu czasem usłyszane, brzmią jednak, jakby pochodziły z oddali. Psie futro przyczepia się do każdej tkaniny w tej strefie Poziomu, dotyczy to również ubrań przechodzących Wędrowców. Można poczuć się szczęśliwszym przebywając tu, jednak nie wiadomo, czy to efekt wywołany celowo przez region, czy nie.

Schronisko:

Schronisko jest bardziej nieprzyjazną, ciemniejszą strefą Poziomu 241. Wiele pustych metalowych klatek jest poustawianych w rzędach przy wszystkich ścianach każdego pokoju. Mogą one zawierać mnogą ilość przedmiotów, z których najbardziej niepokojącym jest ludzka krew. W tej sekcji nie ma okien, a jedyne światło pochodzi z fluorescencyjnych żarówek na suficie. W niektórych pokojach światło jest przyciemnione lub całkowicie nieaktywne, zaleca się, by trzymać się od takowych z daleka. Inne przedmioty, jak odkurzacze lub torby psiej karmy różnych marek również mogą zostać znalezione na Poziomie.

W przeciwieństwie do bardziej swawolnego skomlenia w Centrum Adopcyjnym, w całym Schronisku można usłyszeć wycie i agresywne szczekanie. Odgłosy są znacznie bliżej niż poprzednie szczekanie i zaleca się opuścić strefę, jeśli będą wydawać się bliżej, niż zazwyczaj. W dowolnym momencie niewidzialna siła może zaatakować wędrowca w Schronisku. Wydaje się ona drapać i/lub gryźć swoje ofiary i próbuje rozdzielać wszystkie grupy w okolicy.

Bazy, Posterunki i Społeczności

Nie ma znanych baz ani posterunków na tym poziomie.

Wejścia i Wyjścia:

Wejścia

Na poziom można wejść poprzez bycie wciągniętym głęboko w futro Bytu 84.

Wyjścia

Poziom 241 można opuścić poprzez znalezienie pakietu dokumentów adopcyjnych w strefie Centrum Adopcyjnego, lub wyjście przez metalowe drzwi w strefie Schroniska. Obie metody wypuszczą wędrowca niedaleko Bytu 84.


O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License