Poziom -1

TRUDNOŚĆ PRZETRWANIA:

Klasa 2

  • {$one}
  • {$two}
  • {$three}
Level_-1.jpg

Długi korytarz poziomu -1

Poziom -1 jest enigmatycznym poziomem poniżej poziomu 0.

Opis:

Poziom -1 jest najpewniej nieskończonym korytarzem z drzwiami po obu bokach. Ten poziom składa się ze ścian pomalowanych na biało i wielu czarnych drzwi. Te drzwi prowadzą do poziomu -2, poziomu 0, The Whiteout lub poziomu 2.

W środku tego poziomu nie będzie się słyszało brzęku z poziomu 0. Zamiast tego, ktoś będzie tu słyszał fortepian grający z oddali lecz nie wiadomo skąd pochodzi. Im dalej ktoś przejdzie na tym poziomie, tym głośniejsza będzie, ale nigdy nie wydaje się być bliższa. Każdego wzrok tutaj będzie dostawać statyczny efekt im dalej ktoś będzie na tym poziomie -1. Podczas tego, można usłyszeć stare reklamy z lat trzydziestych przechodzące przez dźwięk statyczny. Niedługo po tym, będziesz wszystko widział na czarno z efektem statycznym. Gdy ten efekt działa, można zobaczyć starych ludzi w garniturach, ale ich cechy ludzkie nie są widoczne do ludzkiego oka, jedynie widać ich strój. Można też rzadko usłyszeć paplaninę wielu istot pomieszaną z wszystkimi pozostałymi dźwiękami. Można znaleźć kałuże wody migdałowej na podłodze, powstałe z wody kapiącej z sufitu.

Wędrowcy, którzy tak daleko doszli zawsze się poddali i zawrócili. Później opowiadali o bycie, który nazywają "Nutrishę". Dalsze wyprawy zaczną się by odkrywać poziom -1. Na razie, ten poziom ma klasę 2.

Poziom -1 jest jednym z najmniejszych poziomów backrooms dlatego, że ma tylko jeden korytarz. Nie można się stąd dostać na poziom 1. Najlepiej wyjść na poziom 0. Jeśli czujesz się gotowy na przygodę i masz zapakowaną wodę migdałową, możesz przejść na poziom 2 lub The Whiteout. Najlepiej w ogóle nie iść na poziom -2. Z tego poziomu można się łatwo wyślizgnąć na poziom -2, a to niebezpieczne.

Bazy, posterunki i społeczności:

Nie ma znanych baz, posterunków ani społeczności na tym poziomie.

Wejścia i wyjścia:

Wejścia:
By wejść, zniszcz ścianę na poziomie 0, albo zno-clipować się w jakąkolwiek ciemną ścianę. Ogólnie, no-clipowanie się gdziekolwiek jest dobrym sposobem by wyjść z poziomu bez wyjścia.
Wyjścia:
By wyjść, drzwi prowadzą do poziomu -2, poziomu 0, The Whiteout lub poziomu 2. Najlepiej wyjść z poziomu jak tylko odpowiednie drzwi zostaną znalezione dlatego, że zostawanie tutaj ma złe efekty. Podobno jest więcej wyjść, ale nie wiadomo na pewno czy istnieją.

« Poziom -2 | Poziom -1 | Poziom -0 »

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License