Poziom PL-35185

Poziom 35185- Wyspa 50 śmierci [poziom trudności przetrwania do ustalena]
Opis Poziomu
Poziom 35185 to wyspa o powierzchni około 1400,68 km² jest to samotna wyspa na morzu otoczona jedynie przez ocean i czarne burzowe chmury z których nigdy nie pada.
Wyspa to głównie niziny z pojedyńczymi pagurkami, znajdują się na niej powykrzywiane domy z ciemnego drewna mogą być w pozycjach: do góry nogami, na boku lewym/prawy, częściowo wbite w ziemie, złączone z innym domem. Wnętrza domów są zwykle iracjonalne przykłądowo ściany będą z ludzkiego mięsa bądż po wejściu do domu znajdziesz się w wielkim żołądku bądż innym organie czy przestrzeni w ciele.Domom towarzyszą dwa typy drzew a mianowicie spalone bezlistne jabłonki i czerwono listne brzozy których liście są zdatne do spożycia i smakują jak buraki .Na wyspie zawsze panuje noc i jest słabo oświetlona jednak domy do których mamy się udać będą emitować trochę światła niewiadomego pochodzenia. Na wyspie można znaleść pożywienie jednak będzie ono miało postać ludzkich wnętrzności tym samym smakując jak normalne jedzenie przykładowo płuca jako chleb lub wątroba jako słonecznik. Woda migdałowa również jest tu powszechna jednak przybiera wygląd krwi.
Dzięki opowieści Polskiego odkrywcy dowiedzieć można się o zasadach panujących na wyspie a mianowicie po pojawieniu się na wyspie w losowej kolejności w zależności od dnia pojawienia się dostanie się 50 zadań do wykonania.Będzie nam się wydawać że musimy wykonać te zadania by uratować 2 naszych siostrzeńców (chłopca i dziewczynkę) Zwykle będą to proste zadania jak wejść do piwnicy w konkretnym domu jednak zdażą się i niewykonalne jak powiesić facelinga który tam nie występuje na konkretnej latarni. To czy nie wykonamy zadania nie ma jednak znaczenia ważne jest by umrzeć przy jego wykonywaniu lub w okolicy konkretnego obiektu powiązanego z zadaniem. Po udanej śmierci budzimy się ponownie w miejscu gdzie pojawiliśmy się na wyspie jednak już z następnym zadaniem. Jeżeli nie zna się zasad panujących na wyspie lub prżeżyje się czas jednego dnia istoty z naszych koszmarów zaczną pojawiać się na wyspie i jeśli jakiś nas zobaczy natychmiastowo zacznie nas gonić i podejmie się próby oskurowania. Jeżeli mu się to uda zostaniemy "gospodarzami domów" nie mając kontroli nad swoim ciałem staniesz się bezmyślną marionetką obserwującą poczynania podróżników w zadaniach. [Więcej w opisie bytu] Po wykonaniu 49 zadań dostaniemy ostatnie z nieograniczonym czasem, zawsze takie samo a mianowicie znaleść rodzeństwo. Miejsce ich pobytu zawsze jest losowe a po znalezieniu ich w zależności od płci podróżnika chłopiec lub dziewczynka będą oskurowani i będą próbować zabić drugie dziecko. Bez względu na naszą interwencje jedno z dzieci zabije drugie i oskuruje drugie lub samo się oskuruje w zależności które zginie następnie obudzimy się w miejscu z którego dostaliśmy się na poziom.
Opis bytów
Byt 92- Gospodarz domu/domownik
Jest to oskurowany podróżnik po ataku Bytu 4753 Sennornik'a zostaje on przydzielony do konkretnej lokacji w większości przypadków domu. Jest on nie agresywny i jedyne przypadki zobaczenia go to wpatrywanie się wystarczająco długo w okna domów, Domownik podejdzie do okna i odwzajemni nasze spojrzenie, jeżeli zobaczy się go w domu bez przydzielonego zadania dom ten ma szanse wysłać nas na poziom 9.
Byt 4753- Sennornik
Jest to byt przybierający znane nam z koszmarów kształty i występujący tylko na poziomie 35185 jest on wysoce agresywny, nie odpowiadaj na jego wołania. Jest to wysoce przyjazny byt! Z marzeń i przyjaznych snów, o jak bym chciał go znów spotkać oferuje jedzenie i wodę! Widziałem jak uciekasz przed nim z okna ale nie musisz tego robić :)
Kolonie
-Brak
Wejścia i Wyjścia
Na poziom dostać się można z dwolnego poziomu zasypiając, jest mała szansa na pojawienie się na poziomie 35185
Wyjścia
Jedyny znany sposób opuszczenia poziomu to wykonanie 50 zadań.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License