Ogród Cytrusowy
ocena: 0+x

Profil: Dr. S. SchächterSTATUS: AKTYWNY


ISS.gif

[IMIĘ]: Igor Shirou Schächter

Możliwa lokalizacja: Placówka Badawcza P.K.B.R. na Poziomie PL-10

Tytuł P.K.B.R.: Członek C.R.B. ID-R1
Przynależność: S.A.M. (Dawniej), P.K.B.R. (Aktualnie)


Dr. Schächter jest uzdolnionym robotykiem oraz inżynierem, który pracował wraz z zespołem S.A.M.1 po czym w 2000r założył P.K.B.R.2. Shirou jest odpowiedzialny za zbadanie poziomów takich jak Poziom PL-10 czy (wraz z S.A.M.) Poziom PL-23. Podczas eksploatacji Poziomu PL-23 zniknął on na około 3 lata nie zostawiając po sobie żadnego śladu.

Opis:

Igor Shirou Schächter jest Polakiem pochodzenia niemieckiego. Od dziecka interesował się historią oraz militariami Szczególnie historią wojskowości Niemiec po 2 Wojnie Światowej. Studiował Tak samo jak mój ojciec w Tokijskim Uniwersytecie na wydziale politechnicznym. Do Backrooms trafił w roku 1990 zaraz po zakończeniu nauki, na tamtą chwilę miał 28lat. Dr. Schächter płynnie posługuję się 4 językami Polskim, Niemieckim, Angielskim oraz Japońskim, ale co ja się będę przechwalać. Z powodu swojego drugiego imienia większość Wędrowców nazywa go Shiro, sam Schächter preferuję nazywanie go w ten sposób Moje pierwsze imię jest beznadziejne.

Jeszcze przed pojawieniem się w Backrooms Schächter miał przejawy fobii społecznej
Co tu dużo mówić ludzie są okropni oraz przewlekłe napady BPD. Powodowało to problemy podczas pracy w większych grupach, pomimo tego jest inteligentną i sprytną osobą, która często wpada na niestandardowe rozwiązywania problemów. Poziom jego IQ szacowany jest na około 120. Po wydarzeniach które miały miejsce na Poziomie PL-23 Możemy o tym nie wspominać proszę zniknął bez śladu na około 3 lata (zobacz Incydent Poziomu PL-23 niżej). Po długim czasie nieobecności niespodziewanie pojawił się w laboratorium na Poziomie PL-18 rozmawiał tam z naukowcami o przyszłych planach utworzenia grupy badawczej.

Zachowanie:

Osoby pracujące z Dr. Schächterem opisują go jako człowieka opanowanego, którego dość ciężko doprowadzić do skraju wytrzymałości. Jest dość wstydliwy jednak zawsze chętny i nieustępliwy, jeśli chodzi o odkrywanie nowych poziomów, choć czasami ryzykuję dużo dla pozyskania kilku informacji. Mimo swoich problemów bardzo przywiązuję się do ludzi, jak zdarza mu się mawiać "Straciłem już zbyt wielu, nie mogę pozwolić sobie na więcej". Często usłyszeć można, że wszędzie gdzie się wybiera, bierze ze sobą swojego Walkmana TPS-L23, tak samo, jak zestaw swoich kaset (W większości są to gatunki takie jak Rock, JPop Z okolic lat 80tych oraz Synthwave).

Zmiany w zachowaniu po incydencie Poziomu PL-23:

Po zajściu incydentu, zachowanie Dr. Schächtera zmieniło się w dość znacznym stopniu. Stał się on "nieobecny" oraz pozbawiony życia. Rozumiał wszystko co działo się wokół niego, lecz nie wywoływało to żadnej reakcji. Po tamtych wydarzeniach stał się bardziej obserwatorem niż aktywnym uczestnikiem wypraw oraz badań. Sam Shirou zamknął się w sobie a kontakt utrzymywał tylko z bliższymi współpracownikami. Warto zaznaczyć, że podczas tych 3 lat stan jego wrócił do normalności Przynajmniej się poprawił, bo do normalności mu jeszcze daleko.

Dodatkowa dokumentacja:

To co się tam stało to jakiś pierdolony żart, strata tak wartościowych ludzi jest nieakceptowalna, jak to się kurwa mogło stać przecież TEŻ TAM BYŁEM "
Podsumowanie wydarzeń z dnia 25.06.1997 przez Dr. Schächtera.


O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License