⠀⠀⠀⠀Tutaj kończy się rzeczywistość...

…a zaczyna się oficjalny sandbox Polskiej Filii Backrooms i jest jednym z wielu zakresów działalności naszej organizacji. Tutaj możesz pisać, tłumaczyć, testować, planować, próbować, eksperymentować oraz odkrywać wszelakie działa pisarskie powiązane z uniwersum Backrooms.


Podczas swojej pracy pamiętaj o stosowaniu się do zasad:

R.O.O.M.

  • Rozum - Nie jesteś tu sam - Pamiętaj że sandbox jest integralną częścią Polskiej Filii Backrooms, obowiązują tutaj jednakowe zasady jak i w innych częściach Filii. Podczas podejmowania decyzji kieruj się zdrowym rozsądkiem, miej na uwage iż swoim zachowaniem masz wpływ na witrynę jak i jej użytkowników
  • Odpowiedzialność - Twoje akcje niosą za sobą konsekwencje - licz się z tym, że w przypadku złamaniu zasad, naruszeniu sandboxa innego użytkownika lub innej rzeczy niezgodnej z regulaminem, czekać będzie Cię kara i spotkanie z administratorami.
  • Organizacja - Utrzymuj ład i porządek - nie nazywaj sandboxów nazwami Bytów, Poziomów, Opowieści, pamiętaj o licencji, dbaj o niewielką przestrzeń dyskową jaka została Ci przydzielona, wykorzystuj tylko tyle sanboxów z ilu rzeczywiście korzystasz, nie przesyłaj zbędnych plików, usuwaj to czego nie potrzebujesz.
  • Merytoryka - Na wszystko jest miejsce i czas - korzystaj z niniejszego sandboxa jedynie w celach pisarskich, technicznych lub związanych z Backrooms. Nie ma tutaj miejsca na memy czy copypasty lub podobne media.

PAMIĘTAJ: Gdy edytujesz strony, zawsze używaj funkcji "ZAPISZ", a nie "Zapisz Wersje Roboczą". Tworzenie "wersji roboczej" stworzy cyfrową kopię zapisu bez zmieniania strony samej w sobie. To może powodować problemy, miedzy innymi w przypadku tworzenia nowych stron.

  • Każdy może tworzyć i edytować strony, By dołączyć do strony (przycisk poniżej) musisz być zalogowany na platformie wikidot.
  • NIE EDYTUJ SANDBOXÓW INNYCH LUDZI BEZ ICH ZGODY. Jeśli to nie twój sandbox, nie powinieneś robić niekosultowanych zmian, nawet jeśli starasz się być pomocny i coś poprawić..
  • Nie twórz za dużo stron! Nie ma ograniczeń co do ilości stworzonych stron, możesz zrobić tyle ile potrzebujesz, ale prosimy byś utrzymał ich liczbę w racjonalnych granicach. Możesz trzymać wiele szkiców w twoim sandboxie używając tablic (wyjaśnienie niżej na stronie).
  • NIE twórz sandbox z nazwą lub URL zawierających numer poziomu, lub inną nazwę projektu. Więc nie Poziom 1234, nie Poziom 43.21, nie Byt 6013.

Tabele

By dodać tabele do swojej piaskownicy (by przechowywać w niej wiele projektów), użyj kodu poniżej:

[[tabview]]
[[tab Tytuł projektu 1]]
W tym miejscu znajduje się cały tekst projektu 1
[[/tab]]
[[tab Tytuł projektu 2]]
A tu cały tekst projektu 2! Możesz dodawać tyle tabelek ile będziesz potrzebować
[[/tab]]
[[/tabview]]

Jeśli wykonasz to poprawnie, powinno to wyglądać w ten sposób:

W tym miejscu znajduje się cały tekst projektu 1


O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License