Twory Matisa v3
ocena: 0+x

TRUDNOŚĆ PRZETRWANIA:

Klasa 5

  • {$one}
  • {$two}
  • {$three}
IMG_20221112_030937.jpg

Pierwsze udokumentowane zdjęcie Poziomu PL-88. Autor nieznany.

Poziom PL-88 jest osiemdziesiątym ósmym poziomem polskich Backrooms. Dokładna data odkrycia tego poziomu jest nieznana, ponieważ wiele osób, które tam weszły, najprawdopodobniej tego miejsca już nie opuściło. Przez naturę poziomu, wiele rzeczy w artykule mogło zostać pominiętych bądź napisanych niepoprawnie, wszelkie nowe informacje dotyczące Poziomu PL-88 prosimy napisaniu o nich w komentarzach.

Opis:

Poziom PL-88 to dwupiętrowa kamienica z podwórkiem. Z klatki schodowej kamienicy można dostać się do sześciu mieszkań, podwórka, piwnicy i na ulicę.1 Każde wejście na ten poziom prowadzi do sypialni Mieszkania nr 1. Na całym poziomie panuje noc oraz nie działają tutaj włączniki światła. Na poziomie utrzymuje się temperatura 9°C. Co ważne to to, że na Poziomie PL-88 zawsze mogą być tylko maksymalnie trzy osoby, ponieważ każda próba wejścia na poziom, gdy na nim już jest trzech wędrowców, wychodzi niepowodzeniem. Wyprowadzenie jakiegoś przedmiotu pochodzącego z tego poziomu spowoduje nagłe jego zniknięcie oraz poczucie dyskomfortu u wędrowca.

AAAA.png

Rysunek przedstawiający ułożenie wszystkich miejsc na Poziomie PL-88.


IMG_20221224_003355.png

Mieszkanie nr 1 składa się z sypialni, salonu, kuchni, małej klatki schodowej oraz łazienki.

W sypialni znajdują się dwa łóżka, biurko, komoda, pułki, piec kaflowy oraz zasłonięte okna firaną. Czasami na łóżkach można znaleźć rozerwane pluszaki, a na pułkach zakrwawione zabawki. Piec wydaje się emitować niewielkie ciepło. Przy każdym przyłożeniu ucha do kaflowego pieca, będzie można usłyszeć ogień i dziecięce krzyki. Z sypialni można dostać się do salonu.

Salon składa się z kanapy, okrągłego stołu, meblościanki, z zabarykadowanych dwóch okien oraz z komody, na której stoi telewizor. Kanapa jest dziurawa a meblościanka zniszczona. Na stole zawsze można znaleźć świeczki, których nie można zapalić. Również na stole rzadko można znaleźć oderwane ludzkie części ciała. Komoda w tym salonie od czasu do czasu wydaje się zanikać, przez co telewizor zdaje się unosić w powietrzu. Z salonu można dostać się do sypialni, kuchni oraz do Klatki Schodowej Poziomu PL-88.

Kuchnia jest w nienaruszonym stanie, nie licząc lodówki, z której słychać odgłosy morza oraz rozmowy w nieznanym języku. W kuchni oprócz lodówki znajdują się pułki, pralka, kuchenka, zlew z działającym kranem oraz zabarykadowane dwa okna. Z kuchni można dostać się do salonu oraz do małej klatki schodowej.

Na schodach tej klatki leży wiele gratów, a same schody prowadzą do zamkniętych drzwi. Stąd można dostać się do kuchni, łazienki oraz na Podwórko Poziomu PL-88.

Łazienka zawiera sedes i wannę, a same to pomieszczenie jest ciasne oraz niechlujne. Z łazienki można dostać się z powrotem do małej klatki schodowej.

Byty

Poziom PL-88 ma rodzime byty, które można spotkać tylko tutaj.

AAAA.png

Występowanie: Mieszkanie nr 1, Mieszkanie nr 4, Mieszkanie nr 5, Mieszkanie nr 6.
Niebezpieczeństwo: Szkodliwy
Opis:

Dodatkowa Dokumentacja

Odnośnie ludzi w szafach. Fajnie by było gdybyś dodał jakieś creepy obraz. Komentarze w nich video, coś o tym gościu bólu. Ręce - chodź do mojego poziomu~ odnośnie podpierdolenia mikrofalówki XD noworodki w mikrofali mieszkanie nr 6👁️

Bazy, Posterunki i Społeczności:

Nie ma żadnych baz, posterunków, bądź społeczności na tym poziomie

Wejścia i Wyjścia:

Wejścia

  • Yh

Wyjścia

  • Yh

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License